YÜKLENİYOR
KREATIF IMALAT KÜLTÜRÜNÜ DESTEKLER

Form + Root | ABD

Başlangıçta Amazon veya Etsy'den kaliteli kalıplara hızlı erişim bulunmuyordu. Hızlı gönderim yapanlar ya epoksi reçineyle kullanım amaçlı yapılmıştı, ya da Çin'den üç aylık bir yolculuk yapmaları gerekiyordu. Bu, işletmemi büyütmemin ve de doğrudan ve toptan müşterileri taleplerine hızla yetişebilmemin önünde büyük bir engeldi.
 

Instagram üzerinden Depar Home'u bulduğum için çok mutluyum! Çimento için tasarlanmış yüksek kaliteli silikon kalıplar üretiyorlar ve süper hızlı gönderiyorlar (Türkiye'den Kaliforniya'ya bir haftadan az bir süre içinde). Kalıpları zamanında alma konusunda duyduğum güven, çok daha fazla toptan siparişe evet dememi sağladı ve daha fazla kalıp edindim. Vakit nakittir!

Depar Home, saksılar, mumluklar, vazolar, tepsiler ve daha fazla çok işlevli ürünler için kalıp çeşitlerine sahiptir. Benim kişisel favorim, mumluklardan saksılara kadar birçok boyutta gelen dokulu geometrik tarzdaki model (M11).

 

Sık sık daha büyük saksı kalıpları isteyen müşteriler çıkıyor. Depar ekibine ulaştım ve daha büyük parçalar üretmeye yönelik herhangi bir plan olup olmadığını sordum ve elbette ki, olumlu yanıt aldım. Depar Home, trendleri karşılamak için koleksiyonlarına sürekli yeni tarzlar ekliyor.

Beton üreticisi olarak Depar Home ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim.
En iyi dileklerimle,
Form + Root Şirketinin Sahibi.
 

Üreticinin çalışmalarını takip etmek isterseniz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 


https://www.instagram.com/formandroot/